Energetska pića i uticaj na adolescente
March 25, 2021
Predavanje na temu “Prevencija polno prenosivih bolesti i reproduktivno zdravlje mladih”
May 1, 2021
Energetska pića i uticaj na adolescente
March 25, 2021
May 1, 2021

Fizika u Privatnoj gimnaziji “Antoni MP Barili”

Za učenike naše škole fizika nije bauk. Učenici se tokom nastave u školi, na zanimljiv način upoznaju sa ozbiljnom naukom kao što je fizika i inspirisani su da aktivno i samostalno izučavaju prirodu pojava, koje su prisutne u svakodnevnom zivotu. Fizika se događa svakog dana i fizika je svuda oko nas. Predstavljamo vam neke od radova naših učenika, koji su kroz prezentacije pokušali da prikažu načine proizvodnje energije, na koji način čujemo, kao i kako je virus Kovid 19 postao glavna tema danasnjice. Uzivajte u radovima naših učenika.