Emisija svitanje
Antoni MP Barili u emisiji “Svitanje”
July 10, 2020
Intervju direktorke za Glas javnosti
September 11, 2020
Emisija svitanje
Antoni MP Barili u emisiji “Svitanje”
July 10, 2020
Intervju direktorke za Glas javnosti
September 11, 2020

Gde se upisuju učenici Privatne gimnazije “Antoni MP Barili”

Gde se upisuju ucenici gimnazije Antoni MP Barili

Opšta gimnazija je smer koji učenike priprema kroz četvorogodišnje obrzovanje za odabir budućeg zanimanja. U opštoj gimnaziji zastupljeni su svi predmeti prirodnih i društvenih nauka, sa predmetima iz oblasti umetnosti. Tako da kroz izučavanje i rad sa profesorima učenici spoznaju svoje talente. Veoma je važno da se učeniku pomogne da kroz rad i pedagoški pristup sagleda svoje mogućnosti. Kada se to postigne učenici uspešno završavaju odabrane fakultete. Ono po čemu je naša škola poznata je da se naši učenici, zbog velikog broja časova engleskog jezika i bilingvalnog programa, uspešno upisuju i zavšavaju internacionalne fakultete, a zbog izuzetne pripreme iz predmeta prirodnih nauka, naši učenici postižu izuzetne rezultate na fakultetima prirodnih nauka, medicini, biologiji, itd.