Dobrodosli u fabriku znanja!

Primarni cilj naše škole jeste uspostavljanje kvalitetnog i konkurentnog modela obrazovanja koji primenjuje nastavni plan i program na moderan i međunarodno priznat način.

Misija naše škole je pružanje učenicima ne samo stručne kompetencije nego i odlične jezičke i komunikacijske kompetencije.
Stoga su naši učenici nakon završene gimnazije spremni za nastavak školovanja, u zemlji i u inostanstvu, bez ikakvih poteškoća.

Naša škola je specijalizovana za rad u malim grupama od najviše 10 učenika gde se učeniku može pružiti ličniji pristup i sveobuhvatnije obrazovanje.

Socijalizacija je lakša nego ikad jer se ostvaruje porodična atmosfera i prisan prijateljski odnos između učenika.

Tako naši učenici izrastaju u kompletne ličnosti koje nisu samo bogate znanjem nego i emocionalno zrele.

Samo neke od prednosti koje vase dete i vi mozete da imate u prordjenju sa regularnim sistemom skolstva

• Individualna nastava
  • Filozofija razmisljanja
  • Rad na Engleskom jeziku
  • Blizak rad sa roditeljima

Detaljni istorijat skole mozete pogledati ovde – Istorijat

• 2007 – Osnovana, Obdaniste i osnovna skola
  • 2008 – Osniva se Gimnazija
  • 2010 – Osnivaci predaju rad osnovne skole Ministarstvu Prosvete. Skola nastavlja sa radom pod pokroviteljstvom Ministartsva i trenutno se nalazi na Paliluli. Osnivaci nastavljaju rad sa gimnazijom.
  • 2010 – Koncipiran Program PLUS
  • 2014 – Se seli na trenutnu lokaciju

Akreditacija

Ovde ide text o akreditaciji od strane ministarstva prosvete.